Дітям з вадами слуху вкрай важко засвоювати інформацію. Вони отримують її в спотвореній формі, оскільки взагалі не знають що таке повноцінний звук. Донести думку такій дитині деколи буває складно, так що батькам дітей з приглухуватістю слід враховувати ці особливості. З'являються питання.
Як виховувати і навчати? Що робити далі?
- Перше, що необхідно вашій дитині - спостереження сурдолога. Він допоможе точно поставити діагноз і зробити подальші кроки. Наприклад, установку кохлеарних імплантатів або використання слухових апаратів. Кінд ІНТЕРСЛУХ представляє технології MED-EL - одного з лідерів слухової імплантації.
- Друге - почати лікування. У разі установки КІ, дитині знадобляться наступні заняття з фахівцями для адаптації до нового слуху.
Конкретні вказівки лікаря залежать від індивідуальних особливостей. Проте, загальні рекомендації такі:
- Намагайтеся говорити з дитиною, перебуваючи поруч з нею. Обов'язково потрібно розбірливо і чітко вимовляти слова.
- Діти повинні добре бачити обличчя співрозмовника, щоб стежити за рухами його губ.
- Ні в якому разі не кричіть. Гучні і різкі звуки можуть нашкодити, а розуміння сказаного не дадуть. Краще сказати прямо на вухо і повторити, щоб було видно руху губ.
- Важливо не лякати дитину раптовою появою в його полі зору. Намагайтеся підходити обережно і видавайте прицьому шум.
Батькам варто більше гратися з дітьми, щоб стимулювати їх розвиток. У разі встановлення КІ, необхідно в форматі гри допомагати дитині звикнути до імплантату. Позитивні емоції дуже допоможуть в цьому.



MED-EL виробляє одні з найбільш зручних і якісних КІ в світі. Тому Кінд ІНТЕРСЛУХ рекомендує їх дітям з самого раннього віку. Чим раніше буде встановлений імплант, тим простішою буде подальша реабілітація і адаптація.