Стимуляция по всей длине улитки (CCC)

Улавливание полного звукового спектраІз допомогою технології Complete Cochlear Coverage (CCC) кохлеарні імпланти MED-EL активізують нервові волокна равлика повністю, забезпечуючи більш природне слухове сприйняття.

Уловлювання повного звукового спектра

Равлик - це невелика спиралевидна структура, яка перетворює механічні коливання в електричні імпульси. Волоскові клітини, які розміщуються по всій довжині равлики, реагують на звуки різної частоти, посилаючи імпульси в головний мозок, де вони сприймаються, як слух.

Стимуляция улитки от основания до верхушки

Коли слух знаходиться в нормі - звуки низьких частот стимулюють нервові закінчення у верхній частині равлики, тоді як високочастотні - в її основі.

Стимуляція равлики від початку до кінця

За допомогою довгого гнучкого електрода відбувається стимуляція нервових волокон по всій довжині равлики. Короткий електрод активізує лише частину равлики, не стимулюючи нервові закінчення в його кінці, тому потрібно обирати імплант максимальної довжини.

В кохлеарних системах MED-EL електроди стимулюють всі наявні у равлику нервові волокона. Це дозволяє сприймати весь звуковий спектр природньо.