Кохлеарна імплантація

sound-img
medel-logo-big
Кохлеарна імплантація дає можливість чути людям із вадами слуху та дозволяє їм жити повноцінним життям
 • Будувати відносини
 • Розуміти тих, кого любиш
 • Насолоджуватися музикою
 • Отримувати задоволення, чуючи світ навколо
Навіть при важкій або повної втрати слуху кохлеарний імплант (КІ) повертає малюків і дорослих в життя, наповнену звуками. Завдяки КІ багато людей з різних куточків землі вперше почули своїх близьких, друзів, звуки природи і музику.
Сучасні технології дозволяють кодувати звук і відсилати його сигнал безпосередньо в мозок. Така система допомагає повноцінно чути тим пацієнтам, яким не допомагають слухові апарати або лікування.
Чим користувачі кохлеарних імплантів Medel відрізняються від користувачів інших КІ?
Стимуляція по всій довжині равлики

У пацієнтів Medel cамое глибоке введення електрода в равлика - 31,5 мм. Це дозволяє чути дійсно все звуки різної гучності і висоти.

Детальніше про технологію

Збереження потенціалу для природного відновлення

Користувачі КІ Medel - єдині в світі, у кого після операції зберігається цілісність ніжної структури равлики. У майбутньому з розвитком технологій вони зможуть використовувати природний потенціал своїх органів слуху.

Як це можливо?

FineHearing -можливість чути найтонші відтінки звуку

Навіть з КІ чути можна дуже по-різному. Наші користувачі чують аж до 250 унікальних спектральних частот звуку. Вони чують навіть інтонацію і тембр звуку, насолоджуються музикою.

Що ще можна почути?

Реальна допомога при реабілітації

Ми знаємо в обличчя і по імені всіх користувачів КІ в Україні за весь час роботи тут. Любимо і спілкуємося з кожним. Реально допомагаємо: надаємо "випускникам" комплект посібників, допомагаємо з налаштуванням і з усіх інших питань.

Детальніше про реабілітацію

 

Моноблок RONDO

Кращий в світі моноблок RONDO 2

Єдиний в світі одноблочний процесор для КІ. Всі компоненти в одному компактному естетичному модулі! Вільний простір за вухом. Індивідуальний дизайн.

Детальніше

sound-happy
Радість спілкування і розуміння
Завдяки 30-річному досвіду в області розробок слухових імплантатів фахівці MED-EL створили унікальні рішення для відновлення слуху. Вони повертають слух у випадках, коли слуховий апарат неефективний.

З кожним новим пристроєм якість чутності звуків поліпшується, а експлуатація імплантів спрощується. Щоб пацієнти отримали від використання імпланту максимальну користь діють різні реабілітаційні програми для адаптації пацієнтів, в тому числі і для дітей, які навчаються розмовляти і тільки освоюють навколишній світ. Кохлеарна імплантація, імплант середнього вуха, електроакустична стимуляція і єдиний в своєму роді імплант кісткової провідності - ці унікальні пристрої дозволяють відновити слух при різних видах приглухуватості.

Зробіть перший крок зараз!
 
 
Щоб завтра повернувся слух
Приходьте до нас в гості і отримаєте консультацію кращих в Україні фахівців з КІ

Запис на консультацію

Кохлеарна імплантація: повне занурення в світ звуків

Уявіть, що ви дивитеся німе чорно-біле кіно. Ту саму «Золоту лихоманку» з Чарлі Чапліном, яку називають найбільшою німий комедією в історії.

І раптом кадри поступово стають кольоровими, а Чаплін не тільки завзято показує пантоміму, але і весело посвистує. Ви думаєте, що це сон. Адже в чудеса вірите менше, ніж у відкриття нових форм життя на далеких екзопланетах. Але все це наяву. Емоції переповнюють, сприйняття світу змінюється.

Приблизно те ж саме відбувається з людьми, які давно втратили слух і зважилися на установку кохлеарного імпланта. Можливо, чудес і правда не буває, але те, що кохлеарні імпланти повертають слух - це факт.

Кохлеарная имплантация в Киеве

Пацієнти з КІ отримують задоволення від звуків, яких багато хто просто не помічають.

Кому рекомендований кохлеарний імплант

Компанія «Кінд ІНТЕРСЛУХ» вже більше 10-ти років повертає можливість чути за допомогою кохлеарних імплантів MED-EL. Завдяки австрійськими технологіями сотні тисяч людей з дев'яноста (!) Країн вперше почули своїх близьких, звуки природи і музику. І, напевно, стали найщасливішими на планеті.

Кохлеарні імпланти повертають слух дорослим і дітям, у яких важка і глибока нейросенсорна туговухість, в тому числі двосторонній. І тим, кому не допомагають слухові апарати.

Коли імпланти найбільш ефективні:

 • в ранньому дитинстві (від розвитку слуху залежить розвиток мови);
 • коли пацієнти мали, але втратили слух (в їх пам'яті залишилися асоціації зі звуками);
 • якщо мучить кохлеарний синдром (постійний шум у вухах, причина - поразка слухового нерва);
 • при невеликому періоді глухоти (чим раніше ви звернулися до лікаря - тим краще результат).

Як працює КІ

Кохлеарна імплантація - це хірургічна мінімально-інвазивна процедура. Її суть полягає в тому, що імплантат поміщається під шкіру в завушній області пацієнта. Аудіопроцесор розміщується в волоссі або з зовнішнього боку вуха. А м'який і гнучкий електрод вводиться на всю довжину равлики для стимуляції максимальної кількості нервових волокон.

Отриманий звук реалістичний і глибокий.

Как работает кохлеарный имплант

Операція триває 1-3 години, ризики при її проведенні мінімальні. Госпіталізація пацієнта становить два-три дні.

Кохлеарний імплант працює «в обхід» нефункціонуючої області слуховий системи, стимулюючи слуховий нерв.

Схема передачі звуку

 1. Мовний процесор вловлює звуки, проводить їх цифровий аналіз та кодування.
 2. Закодовані сигнали передаються на слуховий імплантат.
 3. КІ генерує електроімпульси і розподіляє їх по всій довжині електрода.
 4. Слуховий нерв передає імпульси в мозок, де вони сприймаються як звук.

На словах це виглядає занадто складно. А на ділі - все відбувається за мілісекунди, пацієнт чує звуки в режимі реального часу.

Как работает кохлеарный имплантКохлеарный имплант мгновенно улавливает звук

3 унікальні технології для більш природного слуху

FineHearing (FH)Compete Cochlear Coverage (CCC)Structure Preservation (SP)
Можливість чути повноцінно навіть в самих гучних місцях. Відкривається до 250 унікальних спектральних частот.Стимуляція равлики від заснування до верхівки. Виняткова технологія, яка дозволяє чути звуки різної висоти і гучності.Захист структури нервових клітин внутрішнього вуха, щоб пацієнт чув звуки реалістично.

Уникальные технологии для более естественного слуха

Тільки кохлеарний імплант Медела володіє такими технологіями, які дають виняткову якість звуку. Це, безумовно, краще рішення для пацієнтів з повною втратою слуху.

4 кроку отримання КІ

1. Обстеження

Якщо у вас або у близької вам людини проблеми зі слухом, потрібно обов'язково пройти комплекс стандартних обстежень: медичне, Аудіологічне, радіологічне. Це потрібно для того, щоб визначити ступінь глухоти, індивідуальні схильності кандидата на Medel Cochlear Implant, фактори ризику.

2. Імплантація

Операція проводиться під загальною анестезією і триває від однієї години до трьох (залежить від тяжкості глухоти і індивідуальних особливостей пацієнта). Реабілітація проходить кілька днів, а шви знімають через два тижні.

Кохлеарна імплантація (вартість в Києві запитуйте у наших менеджерів) проходить в сучасній клініці з кращим європейським обладнанням. Ви будете задоволені результатом.

3. Первинна настройка

Після зняття швів пацієнт отримує зовнішній аудіопроцесор. Проходить первинна його настройка і синхронізація з імплантів. Налаштування підбираються індивідуально під кожного пацієнта. Звичайно потрібно кілька таких установок відкривається рік імплантації.

4. Адаптація пацієнтів

Це дуже важливий етап і обійти його ніяк. Потрібно багато працювати з відчуттями і імплантатом, щоб правильно сприймати і відтворювати звуки, розвивати мовлення.

Регулярні заняття з логопедом і сурдопедагогом допоможуть швидше влитися в прекрасний і емоційний світ звуків. Але багато що залежить від орієнтованості пацієнта на результат, від його бажання розвивати свої слухові навички.

Імпланти MED-EL - це щасливий квиток у світле майбутнє, де багато цікавих звуків і посмішок. Тягніть свій квиток. Записуйтеся на прийом до експертів Кінд ІНТЕРСЛУХ.