FineHearing

Для багатших слухових відчуттів

Навіть найдрібніші деталі звукових коливань відіграють істотну роль у формуванні загального сприйняття інформації. Багато років пристрої для поліпшення слуху використовували лише одну технологію, яка працювала із «огинаючою» звукової хвилі. «Огинаюча» - основний компонент звукової хвилі, який дозволяє розпізнати мову і гучність звуку.

FineHearing™ застосовує зовсім інший метод роботи. Новий потужний процесор працює із дрібними деталями звуку, які відіграють найважливішу роль в цілісності сприйняття звуку. Унікальні алгоритми дозволяють чути ці деталі, що вкрай важливо в більш складних звукових ситуаціях, ніж сприйняття мови в тихій обстановці.

FineHearing

FineHearing™ стане незамінним помічником в умовах прослуховування музики і освоєнні іноземних мов, в яких тональність сказаного звуку відіграє важливу роль в значенні сказаного.

Потужність до 250 унікальних спектральних частот звуку

FineHearing™ – це унікальна технологія кодування звукового сигналу. Завдяки новітнім розробкам лікарів, інженерів і вчених MEDEL, вона дозволяє краще сприймати звук на всіх частотах. Крім унікального алгоритму, в FineHearing™ присутня покращена технологія звукових імпульсів, які надходять в равлика, що ще краще сприяє сприйняттю звуків.

Користувачі FineHearing ™ отримують більш якісне звучання, як в тихій так і в галасливій ситуації. Пацієнти можуть насолоджуватися повнотою звуку і сприйняттям раніше недоступних частот.

Мощность до 250 уникальных спектральных частот звукаУлучшенная технология звуковых импульсов