о MED-EL

PATH MEDICAL - Audiology | Diagnostic | Screening | Tracking

Максимально індивідуалізовані слухові системи MED-EL оптимально відповідають будь-яким унікальним потребам користувачів із різними типами приглухуватості. Наші користувачі отримують найширший асортимент слухових систем на ринку, таких як: кохлеарні імпланти, системи електроакустичної стимуляції, імпланти середнього вуха, імпланти і системи кісткової провідності.

При розробці слухових систем, ми враховуємо досвід більш ніж 200 000 користувачів систем MED-EL по всьому світу. Відповідно, комбінація поєднання передових технологій і досвіду великої кількості користувачів систем MED-EL - в даний час забезпечує максимально-можливий результат в найкоротші терміни.

Особливістю MED-EL є не лише передові технології, ефективність та інноваційність, а підтримка і турбота про користувачів.

Користувачі, які обирають MED-EL - надають компанії кредит довіри. Тому, наше завдання не тільки забезпечити користувача спеціально створеною для нього системою, а підтримкою і турботою. Ми впевнені, що завдяки спеціальній системі підтримки і нашим фахівцям - наші користувачі завжди в надійних руках.

 

Ми – MED-EL.

Ми – перший виробник.

Ми – максимальний результат.