Шум в ушах: лечение с помощью терапии TRT

Шум у вухах причини лікування

Вушні захворювання, отосклероз, сірчані пробки, хвороба Меньєра - причин дзвону у вухах може бути безліч. Найчастіше з такою проблемою до нас звертаються із-за вікових змін. Коли гул і дзвін стають побічним ефектом в результаті отосклерозу або серцевих захворювань.

У 26 років Бетховен вже страждав від тиннитусу і почав втрачати слух. А в 21 столітті згідно з дослідженням німецьких вчених кожна п'ята людина віком від 55 до 65 скаржиться на шум у лівому вусі або правом різного ступеня.

Щоб допомогти позбутися від цього хронічного тінітусу, розроблений особливий вид адаптивної терапії (TRT), який лежить в основі роботи TRT модуля в слухових апаратах Audifon.

Що таке модуль TRT

Це розширення слухових апаратів Audifon для користувачів з хронічним шумом у вухах. Таке розширення встановлено в усіх серіях слухових апаратів: eox, elia, libra, miro, vico, switch.

Як він працює

В основі роботи TRT- модуля лежить метод адаптивної терапії (придбання звички). Модуль постійно генерує шум у правому вусі і лівому вусі і допомагає перевести його сприйняття в фоновий режим. Ви звикаєте до нього і не помічаєте згодом. Вам комфортно спілкуватися і приємно сприймати звуки.

Шум в ушах

Приходьте на консультацію в центр КИНД ІНТЕРСЛУХ, і дізнайтеся більше про можливості модуля TRT у німецьких слухових системах Audifon.

Переваги TRT-модуля

  • Інтегрується з різними слуховими апаратами Audifon
  • Налаштовується індивідуально під кожного пацієнта.
  • Передбачено в завушних слухових апаратах таких серій: eox, elia, libra, miro, vico, switch, arriva.
  • Чи не впливає на якість вловлюються сигналів.

Звичка чути чисто

Преимущества TRT-модуля
модуль TRT

Завдяки різним психотерапевтичним технікам, які використовуються модулем TRT, ви звикаєте сприймати постійний шум у вухах, як фон.

Система генерує фоновий шум на постійній основі. За рахунок цього ви звикаєте до хронічних «перешкод», відстороняєтеся від перешкод і загострює слухове сприйняття на звичайних звуках.

Вам комфортно спілкуватися і чути, напруга зникає, в думках настає ясність і легкість.

Як я можу отримати систему TRT

Слуховые системы CROS/BiCROSПриходьте до нас в центр, наш аудіолог проведе обсдеження слуху, розповість про стан вашого слуху і визначить ступінь приглухуватості. За його результатами рекомендуємо слуховий апарат Audіfon, з вбудованим модулем TRT. При цьому важливо підібрати апарат опціонально (враховуючи набір різних розширень) і функціонально (за формою, кольором, мобільності) підходить під ваш спосіб життя.

Слухові системи CROS/BiCROS: при двосторонньої приглухуватості

Системи Audifon CROS / BiCROS типу рекомендуємо пацієнтам з двостороннім порушенням слуху. Це система з двох слухових пристроїв, які між собою синхронізують звукові хвилі. Їх налаштування здійснюється окремо для кожного вуха.

При цьому пристрої налаштовуються так, щоб рівень звуку і чіткість його передачі однаково сприймалася, незважаючи на різні види приглухуватості вух. Ви будете чути звуки однаково чітко, розбірливо і з однаковою гучністю.

Позбавтеся від шуму у вухах

Обирайте слухові системи Audifon з модулем адаптивної терапії TRT і повноцінно насолоджуйтеся розмовами, музикою і тишею.

Приходьте на консультацію в КІНД ІНТЕРСЛУХ, допоможемо підібрати слухову систему, і виконаємо її професійне налаштування. Ви будете чути краще, а дискомфорт і роздратування від дзвону і пульсуючий шум у вухах піде.

Зробіть перший крок зараз!
Щоб завтра повернувся слух
Приходьте до нас в гості і отримаєте консультацію кращих фахівців в Україні
Запис на консультацію