Кохлеарний імплант Maestro

Система MAESTRO складається з внутрішнього кохлеарного імпланта і зовнішнього мовного процесора.

Maestro - найпотужніша і естетична система КІ на світлі

Легкий аудіопроцесор

RONDO 2

RONDO 2

Моноблочний аудіопроцесор RONDO 2 - це превосходній вибір для тих хто віддає перевагу простоті і комфорт.

Аудіопроцесор RONDO 2 призначений для використання в звичайних повсякденних умовах (вдома, на роботі, на вулиці і т. Д.) І підходить пацієнтам будь-якого віку. Моноблочний дизайн надає витонченості і в той же час спрощує використання процесора. Більше не потрібно думати про додаткові блоках і проводах, тепер все це в одному компактному корпусі.

Легкий у зверненні: активація однією кнопкою і безконтактне управління. Тонку і легку модель зручно носити навіть з окулярами і можна без праці приховати під волоссям. Вбудована акумуляторна літій-іонна батарея забезпечує заряд на весь день (до 18 годин).

У RONDO 2 використовується технологія Qi для бездротової зарядки вбудованої літій-іонної батареї. Це означає, що вам більше не доведеться возитися з розбиранням аудіопроцесора для заміни батарей. RONDO 2 неймовірно простий в експлуатації, особливо для користувачів з обмеженими моторними функціями.

Просто помістіть RONDO 2 на зарядний пристрій, і він почне заряджатися. Чотирьох годин достатньо, щоб зарядити батарею на весь день. При використанні міні-батареї також можливо резервне живлення RONDO 2 безпосередньо від батареї типу ААА.

RONDO 2 використовує перевірену комбінацію автоматичного управління звуком і унікальної технології імплантації MED-EL, щоб забезпечити більш природне якість звуку для більш приємного прослуховування.

Завдяки вбудованій теле-котушці аудіопроцесор легко підключити до індукційної петлі з Bluetooth.

RONDO 2 має пило- та вологозахист по стандарту IP54, а при використанні чохла WaterWear - повністю водонепроникний.

Для RONDO 2 також доступні змінні кришки різних кольорів, дизайнів і під різні типи волосся, що дозволяє урізноманітнити зовнішній вигляд аудіопроцесора або замаскувати його.

RONDO 2 неймовірно простий в експлуатації, і тому ідеальний для всіх, кому потрібен аудіопроцесор, що поєднує в собі стильний дизайн і легкість у використанні.

 

 

 

Миниатюрный процессор заушного типа

Opus 2

Универсальный и надежный процессор Opus 2 – эффективное решение для активных пользователей слуховых систем. Считается самым компактным заушным процессором в своем роде и подходит как длявзрослых, так и детей.

Аудиопроцессором очень удобно и просто пользоваться. Особая легкая конструкция, модульный дизайн и 13 цветовых вариантов корпуса делают его универсальной моделью, которая одинаково хорошо подходит для пользователей разного возраста, интересов и образа жизни. 

Легкий титановый имплант

Concerto

Самый компактный титановый имплант передает звуковую информацию к электродным контактам в улитке с высокой точностью.

Разработан специально для продолжительной службы с учетом будущих технологий MED-EL.

Triformance - три ключові технології, аналогів яким немає
Синергія трьох унікальних технологій дозволяють користувачам КІ досягти максимально можливої якості слуху в користувачів наших кохлеарних імплантів.

Triformance це поєднання: технології збереження структури (Strucrure Preservation), технології стимуляції по всій довжині равлики (Complete Cochlear Coverage) і технології FineHearing.

Ці технології працюють спільно, забезпечуючи оптимальну якість слуху. Метод збереження структури дозволяє обережно вводити гнучку електродну матрицю в равлик, забезпечуючи тим самим стимуляцію по всій довжині равлика з одночасним збереженням його нервових закінчень.

Стимуляція по всій довжині равлики забезпечує функцінування технології FineHearing по всьому равлику, що дозволяє сприймати природні спектральні частоти в повному звуковому діапазоні.

Технологія FineHearing забезпечує оптимальний ефект лише в тому випадку, якщо равлик захищений за допомогою методів збереження структури.

Незважаючи на те, що окремо кожен з цих елементів забезпечує відмінний ефект, саме взаємодія цих технологій дозволяє розкрити потенціал слуху.

FineHearing™
Для багатших слухових відчуттів

FineHearing є єдиною комбінацією технологій звукового кодування, що дозволяє чути аж до 250 унікальних спектральних частот, а також найтонші деталі звуку, що забезпечує більш природне слухове сприйняття.

Structure Preservation
Зберігаючи можливість природного відновлення слуху в майбутньому

Structure Preservation оптимізує переваги кохлеарного імпланта, як зараз так і в майбутньому. Доведено, що м'які і гнучкі електроди, розроблені для розміщення в боковій стінці, зберігають ніжні нервові структури.

Complete Cochlear Coverage
Повний звуковий спектр

Стимуляція по всій довжині равлики забезпечує сприйняття повного звукового спектру, отримуючи більш природні слухові відчуття. Стимуляція по всій довжині равлики може бути досягнута лише за допомогою довгої електродної матриці, яка стимулює равлика від початку до кінця.

Віддайте перевагу MED-EL, щоб чути краще
За результатами перевірки основних марок кохлеарних імплантів система MEDEL MAESTRO значно перевершує всі інші кохлеарні імпланти. MAESTRO розроблена для сприйняття звуку в реальних ситуаціях.
  Жовтий конкурентСиній конкурентMED-EL
medtable1

Спектральний разрешерення

Более високий разрешерення звуку означає сприйняття більшого числа унікальних звукових частот і більш тонке сприйняття звуку

до 161до 120до 250
medtable2

Частотний діапазон (Гц)

Більш широкий частотний діапазон забезпечує сприйняття ширшого спектра звуків. Сприйняття звуків низької частоти необхідно для сприйняття як мови, так і музики.

100 – 8 000 Гц250 – 8 700 Гц70 – 8 500 Гц
medtable3Швидкість стимуляції (імпульси в секунду)

Більш висока швидкість стимуляції забезпечує більш точне сприйняття звуку, якщо вона доступна на всіх рівнях потужності.
до 31 500 імпульсів/сдо 83 000 імпульсів/сдо 50 704 імпульсів/с
medtable4Джерела струму

Множинні джерела струму дозволяють одночасно стимулювати кілька каналів для забезпечення повної потужності і абсолютної точності.
11624
medtable5Термін служби акумулятора

Слухайте світ без перерви.
до 60 годиндо 60 годиндо 90 годин
medtable6

Стимуляція по всій довжині уліткі

Завдяки стимуляції по всій довжині равлики можна повністю використовувати потенціал слуху.

обмеженообмеженоповністю
medtable7Технологія «Чудовий слух» (FineHearing)

Дозволяє вловлювати не тільки оболонку звуку, але і його найтонші деталі.
тільки оболонкатільки оболонкатак
medtable8

Автоматичне управління звуком

Насолоджуйтесь звуком в різних звукових ситуацій, без перемикання програм або налаштувань.

нітактак
Незалежні клінічні дослідження доводять перевагу MAESTRO
Користувачі КІ Medel чують краще, ніж інші
Поліпшення якості в галасливій атмосфері на 30%

У дослідженні учасників оточували шумами різного рівня. Лише у користувачів MED-EL продовжували спостерігати поліпшення і вони були в стані сприймати 50% мови в міру наростання складності ситуації.

Поліпшення сприйняття мови на 20%

В ході дослідження, в якому порівнювали ефективність мовних процесорів поточного покоління і більш старого покоління, система КІ MED-EL MAESTRO показала кращі результати, ніж будь-яка інша тестована система

Истории наших клиентов
Приходько Диана
1 12 лет, Днепропетровск
Имплант:

1 Диана учится в общеобразовательной школе. Она общительная девочка, у нее много друзей. Помимо музыки увлекается рисованием, декоративно-прикладным искусством, занимается в киностудии "Веснянка". И музыкальные пристрастия у нее самые разнообразные - от классики до рока.

1 Диана на музыкальном конкурсе

1 Родители Дианы - глухие, поэтому в нашей семье были готовы к рождению ребенка с проблемами слуха. Но до года всем казалось, что девочка реагирует на звуки.
На обследование решились уже после года, уж очень боялись услышать диагноз. Вердикт врачей: "Двусторонняя нейросенсорная тугоухость IV степени". И почти сразу же случайно узнали о том, что у нас, в Днепропетровске, доктор В.В.Березнюк делает операции по кохлеарной имплантации, и детки после такой операции почти не отличаются от здоровых, слышащих детей. Встали на очередь. А уже 20.12.2006 года (Диане было 2 годика) и Дианочке сделали такую операцию.
Через несколько недель подключили процессор. И вот ребенок после двух лет полнейшей тишины вдруг попал в мир звуков. Девочка училась слышать, слушать, различать и понимать звуки, которые ее окружают. Занимались с сурдопедагогом, занимались сами, много говорили, объясняли. Буквально с первых дней перед сном пели Диане колыбельные песенки, часто ставили диск с записями классической музыки (Чайковский, Шопен, Бетховен, Бах...).
Занятия музыкой посоветовала нам в КНИИ отоларингологии Н.В.Шепеленко. Рекомендовано было заняться вокалом. Но специалисты, к которым мы обращались отказывали по разным причинам. Наконец, с Дианой согласилась позаниматься преподаватель по классу скрипки Кузьменко В.В. Самым тяжелым был первый год. Девочка привыкла засыпать под классическую музыку, и буквально с первых звуков скрипки начинала зевать, а под конец урока могла и заснуть прямо в классе. Постепенно Диане понравилась игра на скрипочке - она научилась играть красивые мелодии, научилась слушать и понимать музыку. Ходили и сейчас ходим с ней в филармонию и театры города
Благодаря игре на скрипке Диана участвует не только в школьных и городских музыкальных фестивалях, но и стала победителем в своей номинации на республиканском фестивале "Квітка надії" в 2014 году. Два года подряд она, пройдя заочный отбор, становилась участницей международного фестиваля "Ритмы улитки" в Варшаве. А в сентябре 2016 года стала лауреатом фестиваля "Волшебная симфония" в С.Петербурге. Благодаря этим праздникам музыки у Дианы появилось много друзей в разных странах.
У Дианы есть младшая сестричка, Инесса. Она тоже родилась с тяжелой патологией слуха. Так же, как и старшую сестру, ее прооперировали в Днепропетровске. Сейчас ей 6 лет, и она тоже пошла заниматься в музыкальную школу по классу скрипки. Диана для нее непререкаемый авторитет. Ну, а Диана, в свою очередь, во всем помогает и опекает младшую сестренку
С уважением, Е. М. Зыкина, бабушка Дианы.

Читать всеСвернуть
Дарина Бобровницкая
9 лет, Ровно
Имплант:

Хочу поділитися з Вами історією своєї донечки Даринки. Народилась Даринка цілком здоровою дитиною. Розвивалась і росла, все було добре. Але коли їй виповнився 1 рік захворіла на отит.

Хворобу ми подолали, але стали помічати, що Даринка якось не так реагує на звуки. Пішли до лікаря лора. Звучали різні діагнози : «Не її ім`я, не підходить їй»«Вона ще маленька»«Все у вас добре, не придумуйте собі болячок». Даринка росла, але ми бачили, що вона не реагує на звуки. Поїхали ми до сурдолога, який нас обстежив, сказав, що справи погані і направив в Київ до інституту отоларингології. 

Прийняла нас І.Ф.Срібняк. Там Дарину обстежили. Зробили КСВП. І вердикт лікарів був для нас шокуючим «глухота» (сенсоневральна втрата слуху). Все, що далі говорила лікар пам`ятаю як в тумані. «Глухота ваша не лікується. Купуйте СА і ставайте на державну чергу на імплант. Черга велика, але це єдиний шанс для вашої дитини». Їдучи додому передумала багато чого. Думки різні, а основна, що робити? Дитині 1рік і 3 місяці, а вона не чує і це на все життя. Що то за імплантація? Вже дома перечитали масу інформації.

Купили СА, але цього мало треба займатись з дитиною.

А як? Куди йти ? Кого питати? І почались наші пошуки. Фахівці кажуть, що ще маленька, приходьте в 3 роки. Інформацію шукали в інтернеті, радились з батьками, в кого такі діти. Відвідали багато семінарів. І ось перші довгоочікувані слова «ма-ма, ба, бах,тай". Так потихеньку ми йшли до своєї мети - навчити Дарину чути і говорити.

На державну чергу по імплантації ми і не надіялися, бо знали, що такі операції в нас в Україні роблять дуже мало. Але коли Дарині виповнилось 3 роки прийшов лист з інституту отоларингології в якому нас з Даринкою запрошували приїхати до Києва на комісію, що до вживлення їй кохлеарного імпланта фірми MED-EL. Але так як Даринка хворіла операцію довелось перенести. Приїхавши знову до Києва, лікарі дали добро на операцію. І ось 2 грудня 2010 року Дарусю прооперували.

Тривала операція 1 годину 40 хвилин, а оперував професор В.О. Шкорботук. Все пройшло добре. Через місяць, коли шви загоїлись нам імплант підключили. Нам пояснили і показали як треба займатись з Даринкою. Кожні 2-3 місяці ми їздили до Києва на настройки і заняття. Настройки проводила Шепеленко Н.В.

Ще до операції Даринка ходила в звичайний садочок, в реабілітаційний центр до логопеда і в обласну лікарню на заняття до сурдопедагога. А також займались ми вдома. Перші 1,5 роки реабілітації були дуже тяжкими. Щоденні заняття, стомлювались і ми, і Дарина. А одного разу коли ми були на настройці в Кінд-інтерслух (заняття в Києві) у Глазунової С.С. вона порадила спробувати музичну реабілітацію.

Приїхавши додому ми так і зробили, адже в нашому реабілітаційному центрі є музична реабілітація. Проводить її педагог-організатор Улезько Т.Ф., яка ще організувала клуб «Крок» для дітей з обмеженими можливостями. Де діти мають можливість виступати на сцені, показувати свої таланти. І так наша музична реабілітація перейшла в уроки музики на фортепіано. Мова та пам`ять у Дарини стала набагато кращою.

В 6 років і 10 місяців Даринка пішла в школу. Не в інтернат, куди нас всі відправляли бачивши діагноз, а в звичайну школу по місцю проживання. Взяли нас туди не з першого разу, мені довелось доводити, що Даринка може вчитись у звичайному класі. Зараз Дарусі майже 9 років, вона ходить до 3-го класу. Вчиться на відмінно. Продовжує займатися музикою та танцями. Хоче навчитися плавати.

І наші труди, заняття дають свої плоди. Даринка виступає на сцені нашого театру разом із дітками клубу «Крок».
Цього року Даринку відібрали для участі у 2 міжнародному музичному фестивалі для дітей і дорослих з порушенням слуху «Відлуння в мушлі», який відбувся 11-14 липня в м. Варшава. Дарині подобається виступати на сцені. Вона активна, наполеглива. Ми дуже вдячні вчителям, реабілітологам, всім хто нам допомагає у подоланні наших негараздів. І радимо всім батькам, які опинилися в подібній ситуації не складати рук. Адже на сьогоднішній день завдяки новим технологіям глухоту можна подолати.

Дарина на музыкальном конкурсе

Мене звати Бобровницька Дарина. Я живу у місті Рівне. Скоро мені виповниться 9 років. Так сталося, що коли я була маленька, після хвороби  втратила слух. Але зараз я чую завдяки кохлеарному імпланту. З імплантом я живу вже майже 6 років. Навчаюсь в школі у 3 класі. Займаюсь музикою, танцями. Цього літа я їздила з татом і мамою у Варшаву на музичний фестиваль. Там я виступала на сцені разом з такими ж дітьми і дорослими. Також  виступаю дома в місті Рівне із своїми друзями з клубу «Крок». Ми показуємо театралізовані вистави для особливих діток. Завдяки імпланту я чую. Чую як співає пташка,шумить вітер, тече вода, їде машина. Я можу жити звичайним життям, як всі діти.

Читать всеСвернуть
Данилов Даниил
Имплант:

Во время беременности мама каждый день играла красивую музыку своему будущему ребёнку. Ребёнок родился раньше срока, и на третьи сутки жизни перенёс длительную клиническую смерть.После того, как малыш вышел из комы, мама обнаружила глухоту. Как только Дане одели слуховой аппарат в 8 месяцев,он начал с удовольствием стучать по клавишам, а после подключения импланта в 2 года, его «игра» стала более осмысленной. В 6 лет поступил в музыкальную школу по классу фортепиано, а вскоре, услышав скрипку, стал проситься учить его и игре на скрипке. Сейчас играет на обоих инструментах по программе музыкальной школы. Слава Богу за всё!

 

Даниил за игрой на скрипке

Если быть честным, то играть на фортепьяно Даня не очень любит. Ему больше нравится играть на скрипке. Но он очень любит маму, которая  любит играть на фортепьяно и очень хотела-бы, чтобы кто-то из её 4х детей играл. Старшие дети, к сожалению, не хотели заниматься музыкой, поэтому вся надежда была на младшего. Даниил начал «играть» на пианино с раннего детства, ещё до имплантации, в слуховых аппаратах  с 9-10 месяцев. Любил барабанить поклавишам, играть на игрушечных инструментах: металлофоне, барабане, трещётках, дудочках и т.д. Мама часто играла ему, он слушал с интересом. В музыкальную школу пошёл с 6 -ти лет по классу фортепиано, а с 8 ми лет попросил дополнительный инструмент - скрипку. Но основной инструмент-пианино, потому что на нём играет и мама, она очень хотела, чтобы кто-то из её 4-х детей занимался музыкой, таким ребёнком стал Даниил. Он любит играть быстрые, весёлые пьесы-польки, народные, шуточные. Но слушать любит спокойную, романтическую музыку.

Читать всеСвернуть
Дарина Бобровницкая
Папа Данила
Останнє слово в кохлеарної імплантації

Забезпечення ясного і комфортного сприйняття, як тихих так і гучних звуків в будь-яких умовах без зміни налаштувань.

Доступ до мультимедіа-пристроїв

Мовний процесор має вбудовану ультрасучасну індукційну котушку - мініатюрний приймач, який можна використовувати з різними телефонами, акустичними і індукційними системами.

Індивідуальність і зручні налаштування

Більш ніж десяток кольорів корпусу, різні комплектації для пацієнтів з особливими потребами (напр. Немовлят), додаткові посилені або полегшені акумуляторні відсіки, в т.ч. і знімні, більше 6-ти варіантів носіння і багато іншого.

Зручне і безпечне використання

Вам не потрібно турбуватися про рівень заряду акумулятора або ламати голову в разі виникнення незрозумілих ситуацій. MAESTRO подає непомітний сигнал або блимає серіями в певному порядку, щоб допомогти вам визначити проблему.