ІМПЛАНТ КІСТКОВОЇ ПРОВІДНОСТІ

Схематичне зображення вуха зі встановленою системою кісткової провідності.

 

Система кісткової провідності призначена для людей із кондуктивною або змішаною приглухуватістю. При таких типах втрат слуху зовнішнє або середнє вухо пошкоджено, тому звуки фактично не можуть досягти внутрішнього вуха і належним чином ним сприйматися.

Система кісткової провідності обходить пошкоджені ділянки слухової системи і передає звук у внутрішні вухо, яке сприймати звук і передає його в мозок.

Система кісткової провідності складається з двох основних компонентів: аудіопроцесора і імпланта.

(Відео доступне з українськими субтитрами)

 

Кондуктивна приглухуватість

Під кондуктивною приглухуватістю розуміють порушення проведення звуку в зовнішньому або середньому вусі.

(Відео доступне з українськими субтитрами)

 

Змішана приглухуватість

мішана приглухуватість являє собою поєднання сенсоневральної і кондуктивної приглухуватості. Вона є наслідком порушення роботи як внутрішнього, так і зовнішнього або середнього вуха.

(Відео доступне з українськими субтитрами)

 

Будова людського вуха

 

Зовнішнє вухо

ЗЗвуки збираються вушною раковиною і через слуховий прохід передаються на барабанну перетинку.

 

Середнє вухо

Барабанна перетинка через систему кісточок передає звук у внутрішнє вухо.

 

Внутрішнє вухо

Звук потрапивши у внутрішнє вухо, сприймається волосовими клітинами, які перетворюють звук в електричні імпульси.

Слуховий нерв

Слуховий нерв передає електричні імпульси в мозок. Коли електричні імпульси досягають мозку, вони сприймаються, як звук.

 

 

 

СИСТЕМА КІСТКОВОЇ ПРОВІДНОСТІ

Система кісткової провідності складається з двох основних компонентів: аудіопроцесора і імпланта BONEBRIDGE. 

Аудіопроцесор SAMBA

Найкомпактніший аудіопроцесор із наявних на ринку, який зручно кріпиться на голові, а завдяки непомітному дизайну його легко сховати під волоссям.

Аудіопроцесор - це складний електроакустичний прилад, який сприймає, а потім обробляє навколишні звуки і направляє їх в імплант BONEBRIDGE. Його функціонал і можливості можна порівняти із можливостями мініатюрного комп'ютера. Відповідно, чим новіший "комп'ютер" тим швидше і ефективніше він буде справлятися із поставленим перед ним завданнями.

 

Імплант BONEBRIDGE

Єдиний активний імплант кісткової провідності, який повністю встановлюється під шкіру - ви можете просто забути про нього!

Імплант це елемент, який хірургічним шляхом розміщується під шкірою біля вуха людини. Виготовляється із безпечних матеріалів, таких як: силікон, платина, титан і кераміка. Коли імплант отримує сигнали від аудіопроцесора він їх перетворює на вібрації, які сприймаються середнім вухом, а потім надходять в мозок, де вони інтерпретуються, як звук.