Мини слуховой аппарат серии miro

Слухові апарати мiro відносяться до лінійки Modern, яка розроблена спеціально для людей, які ведуть активний спосіб життя. У них ви зможете займатися спортом, розслаблятися на пляжі, купатися в басейні. Корпус захищений від вологи і забруднень полімерним нанопокриттям.

Підходять для людей з віковими, вродженими і набутими деформаціями вушних раковин - для компенсації легкого, середнього і значного зниження слуху.

Микрофонные технологии
Всенаправленный микрофон

Чувствителен к сигналам, идущим со всех направлений. Улавливает максимальное количество пространственных звуков. 

Функции обеспечения комфорта
Адаптивное подавление шума

Позволяет слышать речь собеседника в общественных местах. Функция активизируется автоматически – когда шум достигает такого уровня, что понимание одного человека в толпе становиться невозможным.

Адаптивное подавление обратной связи

Эта функция блокирует нежелательные встречные звуки, улучшая качество звучания слухового аппарата.

Шумоподавление (Squelch)

Улучшает разборчивость речи при минимальном фоновом шуме. Искренний детский смех, звуки органа в храме, мурлыканье кошки – все это вы услышите четко и точно.

Подавление шума и моделирование реальных звуков
MySound!

Моделирует звуки в реальном времени, подавляет шум и выделяет при этом полезные сигналы, направляет микрофон для лучшего восприятия звуков. К примеру, на фоне уличного шума велосипедный звонок будет слышен более отчетливо.

Исключительное удобство для пользователя
Опция TRT

Модуль избавляет от хронического шума в ушах и исправляет нарушенную акустическую систему.

Многофункциональный переключатель

Можно использовать в качестве регулятора громкости или удобной кнопки управления.

NanoShield

Покрытие ультратонким слоем полимера по технологии NanoShield защищает слуховые аппараты от влаги. 

Новітні технології в компактному корпусі
Слухові апарати miro розробляються і налаштовуються саме під вас. Вони непомітні при носінні, зручні в управлінні і функціональні. Колір і форму ви можете підібрати самі.

Завдяки слуховим апаратам miro багато людей з різних куточків планети подивилися на світ інакше. Вони почули чарівні звуки природи, спів оперної співачки, сміх дітей, задушевні розмови близьких. Відкрийте і ви для себе весь діапазон звуків життя. Такий міні слуховий апарат купити ви можете у нас на сайті в розділі інтернет-магазин.

Про серію miro

Лінійка слухових апаратів miro створена для людей, що обожнюють активне проведення часу. Біг, стрибки, походи в ліс, пляжний відпочинок і плавання в басейні - всім цим ви зможете без утисків займатися і при цьому відчувати всю широту світу звуків, користуючись слуховим апаратом Audifon miro.

Ключова особливість системи - особливе покриття із захисним наношаром. Пристрої захищені від попадання вологи і стійкі до забруднень.

Міні слухові апарати Audifon подарували можливість чути і жити повноцінно в оточенні звуків тисячам людей у всьому світі.

Для кого призначені:

Для людей з легким, середнім і значним зниженням слуху. У тому числі і з деформаціями вушних раковин при вродженої, придбаної або вікової деформації вушної раковини.

Комфортно носити, чітко чути

Залежно від вашого способу життя і естетичних уподобань вибирайте завушні або внутрішньовушні мікро слухові апарати серії miro. Всі моделі не залежно від функціональних особливостей мають ряд програмних рішень. Вони дозволяють чути краще в залежності від зовнішньої акустичної обстановки і акустичної ситуації (розмови, перегляду телевізора, поїздки в транспорті).

У тому числі - це шумозаглушення і придушення зворотного зв'язку. Навіть в умовах стороннього шуму ви будете чути мову виразніше і не перепитувати, що сказав ваш співрозмовник.

Завушний мікро слуховий апарат miro: моделі та опціональні можливості

Модельmiro PMiro S+Miro XS
Як виглядая
Направлений мікрофон+++
Адаптивне придушення зворотного зв'язку (AFC2)+++
Notch Filter (ручний)+++
Адаптивне придушення шумів (ANR)+++
Перемикач програм+++
Кількість програм333
Тони перемикача програм (програмовані)+++
WDRC-канали444
Канали888
T-катушка++-
Індикатор заряду батареїпрограммируемыйпрограммируемыйпрограммируемый
Блокування батарейного відсіку+++
Прямий аудіовихід++-
Генератор шуму TRT+++
додатковоТонкая облегченная трубка (выносной ресивер)Тонкая облегченная трубка (выносной ресивер) 

Корпус апаратів виконується в самих різних кольорах

Підберіть слуховий апарат під колір вашого волосся і зробіть його менш помітним у завушній області.

Апарати дуже компактні і в порівнянні із 1 євроцентом виглядають ось так:

Гнучка структура для вашої зручності

Всі завушні моделі опціонально можна замовити з вушним гачком або з виносним ресивером. У другому випадку ресивер з'єднаний з завушним модулем за допомогою тонкої трубки і розташовується в слуховому проході.

Багатофункціональний перемикач на апараті: як з ним працює слуховий апарат?

Це мультизадачний перемикач, який істотно спрощує управління пристроєм.

  • Дозволяє регулювати гучність - з легкістю зменшувати або збільшувати залежно від акустичної обстановки.
  • Для перемикання програмних режимів пристрою, раніше налаштованих для конкретних акустичних ситуацій, наприклад, для прослуховування музики, перегляду телевізора.

Живлення: повітряно-цинкова батарея. Залежно від обраних режимів роботи і моделі пристрою служать на одній батарейці від 150 до 350 годин.

Вибирайте німецькі слухові апарати завушного типу Modern серії miro і живіть активно, насолоджуючись світом звуків повноцінно.

Невидимі слухові апарати Audifon miro

Мініатюрна модель поміщається в слуховий прохід і виконана в тілесному кольорі - вона зовсім непомітна. Це ідеальне рішення для тих, хто хоче поліпшити гостроту слуху і виразність звуків, не привертаючи гострих поглядів.

Модельmiro CIСmiro CIС Pmiro ISmiro IS Pmiro IS+miro IS+ P
Як виглядає
Направленмй мікрофон--+-+-
Адаптивне придушення зворотного зв'язку (AFC2)++++++
Notch Filter (ручний)++++++
Адаптивне придушення шуму (ANR)++++++
шумозаглушення (Squelch)++++++
Кількість програм333333
Тони перемикача програмпрограм.програм.програм.програм.програм.програм.
WDRC-канали444444
Канали888888
Індикатор заряду батареїрегул.регул.регул.регул.регул.регул.
ДодатковоProgram Switch, VCProgram Switch, VCProgram Switch, T-кабель, VCProgram Switch, T-кабель, VCProgram Switch, T-кабель, VCSwitch, T-кабель, VC

Ці непомітні слухові апарати рекомендуємо людям з порушеннями слуху в будь-якому віці: школярам, людям середнього та похилого віку. Як і завушні моделі, мініатюрні пристрої покриті захисним шаром.

Живлення - повітряно-цинкова батарейка. Залежно від типу завушної конструкції і обраних налаштуваннях роботи протягом дня, служать на одній батарейці від 120 до 370 годин.

Виробляються в чотирьох відтінках:

Невидимий слуховий апарат ціна в КІНД ІНТЕРСЛУХ

Приходьте на консультацію в наш центр на вул.Зоологічній 3-Я і наші фахівці не тільки розкажуть вам про вартість різних моделей слухових систем Audifon, але і підберуть систему, виходячи з ваших уподобань. Ви спробуєте, який пристрій більш зручно носити і тільки після цього приймете рішення, який апарат обрати.

Також під час консультації зробимо вам безкоштовну аудіограму - карту вашого слуху, яка допоможе визначити тип порушення.

Зробіть перший крок зараз!
Щоб завтра повернувся слух
Приходьте до нас в гості і отримаєте консультацію кращих фахівців в Україні
Запис на консультацію