Слухові апарати Audifon

Компанія Audifon розробляє і виробляє сучасні та потужні слухові апарати. Основа їх успіху - це висока якість проектування

і виготовлення, а також чудове співвідношення ціни і якості. Головною нагородою для нас є задоволені клієнти більш ніж в 65 країнах.

Покладіться на Audifon і насолоджуйтеся звуками і промовою:
 • Гарантія на апарати і деталі
 • Зроблено в Німеччині
 • NanoShield -захист від води і бруду
 • Бездротова синхронізація з TV і телефоном
 • Унікальні рішення для терапії шуму у вухах (TRT)
 • Рішення для пацієнтів з непротезіруемим вухом
Цифровой слуховой аппарат купить в Киеве в КИНД Интерслух
Скористайтеся перевагами систем Audifon,

з якими ви будете чути краще
 
 • технологія ідентифікації мови для розбірливого сприйняття;
 • автоматичне налаштування апаратів виходячи із зовнішнього середовища;
 • функціонально різні класи слухових апаратів під ваш спосіб життя – Classic, Modern, Exclusive;
 • бездротова комунікація слухових апаратів з цифровими пристроями (смартфони, телевізори, MP3-плеєри).
Порівняння серій слухових апаратів Audifon
 eoxelialibramirovicoswitch
Бездротові функції
Бездротове з'єднання (через multistreamer) Бінауральна функція T-Coil easyclick
      
Sound Dynamix (SD)
      
AutoPhone
      
Auto T-Coil
      
Адаптивний направлений мікрофон      
Направлений мікрофон
      
Всенаправлений мікрофон
      
Адаптивне придушення шуму      
Адаптивне придушення зворотного зв'язку      
Шумозаглушення (Squelch)      
Data Logging
      
MySound!
      
Опція TRT
      
Покриття nanoShield*
      
Доступні корпуси
img-korpus
 
 
img-korpus
 
 
img-korpus
 
 
img-korpus
 
 
img-korpus
 
 
img-korpus
 
 
sound-happy
CROS/BiCROS
Слухові системи CROS / BiCROS допоможуть чути повноцінно користувачам з двосторонньої приглухуватістю. CROS / BiCROS - два завушних слухових апарати, які синхронізують між собою всі звукові хвилі. Вони налаштовуються окремо один від одного так, щоб гучність і чіткість звуку була рівномірною на обидва органи слуху, що ефективно при різних ступенях приглухуватості на кожному вусі. Це дозволяє чути звуки однаково розбірливо і голосно обома вухами, незалежно від розташування джерела звуку.
sound-happy
Терапія шуму у вухах
Модуль TRT - це розширення слухових апаратів Audifon для користувачів з хронічним шумом у вухах. В основі його роботи лежить метод адаптивної терапії. Модуль постійно генерує шум та допомагає перевести його сприйняття в фоновий режим.

Ви звикаєте до шуму і не помічаєте його, вам комфортно спілкуватися і приємно сприймати звуки. TRT-модуль інтегрується з різними слуховими апаратами Audifon: приходьте до нас на прийом і проконсультуйтеся з вибору апарату з кращими фахівцями в області.

Дізнатися більше про TRT

Ласкаво просимо в світ повний звуків зі слуховими апаратами Audifon

Cлуховые аппараты Audifon

Слуховий апарат з Німеччини: процесор і інші фічі, які допомагають чути краще

інтелектуальні чіпи Cosma

У моделях слухових система аудіфон використовуються оновлені чіпи Cosma. Завдяки їх продуктивності ви чуєте звуки максимально реально.

А саме:

 • Природне сприйняття звуку. За рахунок розширеного діапазону частот до 10кГц.
 • Поліпшене розуміння мови, сприйняття музики. Завдяки детальної установці і точним попередніми розрахунками з використанням до 18 каналів.
 • Надзвичайно швидка обробка звуку синхронно з рухом губ з різницею від швидкості сигналу в 5 мс.
Интеллектуальные чипы Cosma

Адаптація до акустичних умов або одна з головних причин купити слуховий апарат

Завдяки опціонально розширенню Scene Detect всі звуки класифікуються, як одна з 7 акустичних ситуацій, під які автоматично «адаптується» слуховий апарат. Він програмно підлаштовується для найкращої передачі звуків в умовах мови в шумі, вітру, в режимі прослуховування музики.

Таке розширення дозволяє звести до мінімуму необхідність ручних налаштувань. Якість чутного звуку залежить не від ваших дій, а автоматично коригується програмними режимами.

Audifon (Німеччина) - слухові апарати київського центру КІНД ІНТЕРСЛУХ дають можливість чути повноцінно.

Адаптивний зворотний зв'язок: реакція на звукову обстановку

За реагування на зовнішню звукову обстановку і зміну параметрів апарату відповідає розширення Adaptive Feedback Guard. Він оцінює акустичні ситуації і відправляє отримані дані на Feedback Check, який в свою чергу підсилює сприятливі для слуху звуки і пригнічує несприятливі. Наприклад, в умовах шуму пригнічує його і виводить на перший план мова або більш детально відтворює звуки різних частот при прослуховуванні музики. Такий процес реакції і налаштування займає 5 секунд і виконується автоматично після кожної примірки.

Функцію адаптивної зворотного зв'язку має кожен слуховий апарат ціна на такі системи залежить від набору інших функцій (дивіться таблицю на початку сторінки).

Захист від шуму: ви чуєте більш «чисто»

В основі роботи чіпа Cosma лежить два алгоритму аналізу навколишнього середовища. 625 раз в секунду він аналізує навколишні звуки і входять звукові сигнали. Залежно від умов - рівня постійного шуму, він підсилює або зменшує рівень входять звуків. За рахунок надшвидкої реакції на зовнішні акустичні зміни шумова захист блискавично підлаштовується під ситуацію, щоб ви сприймали звуки максимально точно і сприятливо. Купити слуховий апарат київським жителям і гостям міста можна в центрі КІНД ІНТЕРСЛУХ.

Вітрової щит: ви чуєте без перешкод, незважаючи на вітер

Вітер - сама несприятлива ситуація в яку може потрапити власник слухового апарату. Пориви вітру викликають статичні і періодичні перешкоди в мікрофоні. Це зводить сприйняття звуків нанівець, а також дуже не приємно для слуху. Завдяки розширенню Wind Shield в слухових апаратах аудіфон ця проблема вирішена. Буквально в перші секунди після вітряного пориву система реагує і зменшує посилення звуків на низьких і середніх каналах (100 Гц - 1500 Гц). Ви чуєте без зусиль і дискомфорту в умовах вітряної погоди.

Слухові апарати для літніх, дорослих і дітей - для вашого способу життя

Водозахист nanoshield: апарати не бояться бруду і вологи

Корпус слухових апаратів покритий дуже тонким захисним шаром nanoshield. Він тонше за людську волосину. Завдяки цьому покриттю поверхня слухового апарату відштовхує вологу і бруд. Волога на поверхні збирається в краплі і скочується, як по дуже слизькому листу. Електроніка не втрачає своїх властивостей від попадання вологи, а корпус залишається чистим. Ви отримуєте систему, яка служить довго і повноцінно, а також безпечна для слуху, адже бруд не збирається на ній.

Зручний дизайн: щоб вам було комфортно носити апарат

У лінійці слухових апаратів розроблено 3 види вушних конструкцій

Заушные слуховые аппараты (BTE)

1. Завушні слухові апарати (BTE). Такий слуховий апарат носиться за вухом і підключається до слухового проходу через тонку силіконову трубку.

Заушные системы с внешним приемником

2. Завушні системи із зовнішнім приймачем. У таких апаратах гучномовець розташовуються безпосередньо в вусі за допомогою тонкого кабелю. За рахунок цього ви отримуєте максимально якісний звук при найбільш невеликих розмірах пристрою. Це не слуховий апарат кісткової провідності, а компактна система, яка передає посилений звук в слуховий прохід.

Внутриушные слуховые системы (ITE)

3.Внутрішньовушні слухові апарати (ITE). Весь слуховий апарат являє собою маленький блок, який поміщається в вухо. Він виготовляється для кожного пацієнта індивідуально, щоб вам було зручно його носити. Як правило, такі апарати виготовляються в тілесному кольорі - вони не тільки зручні але і практично непомітні.

Корпус слухових систем виготовляється в будь-якому кольорі з доступних. Ви можете підібрати систему тілесного кольору або під колір волосся і купити слуховий апарат в Україні в КИНД ІНТЕРСЛУХ.

Корпус слуховых систем

Відчуйте всі переваги двостороннього звуку з двома слуховими апаратами

Свобода простору

Органи сприйняття людини багатовимірні. Ми наділені двома очима для просторового зору і двома вухами для просторового слуху. Коли обидва органи слуху працюють максимально повноцінно, ми краще орієнтуємося в просторі, простіше визначаємо напрямок звуку і його джерело, особливо в умовах сторонніх шумів. Тому, якщо ваш слух ослаблений в обох вухах, досвідчені Лори рекомендують використовувати двосторонній слуховий апарат для людей з вадами слуху. Дві синхронізовані системи.

Комфортно, зручно, естетично

Їх налаштовують окремо для кожного вуха і синхронізують між собою. Навіть, якщо на одне вухо ви чуєте трохи краще ніж на інше, налаштуємо слухові системи так, щоб інтенсивність чутного звуку була однакова. Це ніби окуляри з різними лінзами для кожного ока. Ви носите одну систему і бачите однаково повноцінно. Скажімо так, моноклем, адже, вже ніхто не користується.

Бездротовий зв'язок для повноцінного слуху, чого не дають аналогові цифрові апарати

Слухові апарати оснащені мультістрімером, який підносить комфорт використання апаратів Audifon на новий рівень. Завдяки багатопоточності інтерфейсу комунікацій з бездротовими джерелами зв'язку, ви комфортно розмовляєте по телефону, дивіться телевізор або слухаєте музику.

Система безпосередньо передає звукові сигнали до слухових апаратів від джерел звуку. Використовуйте пристрої в якості бездротових навушників або бездротова гарнітура шляхом бездротового підключення. Отримуйте задоволення від улюблених програм, музики і розмов по телефону з дорогими для вас людьми. Цей слуховий апарат для глухих дозволить компенсувати втрату слуху середнього та тяжкого ступеня.

Зробіть перший крок зараз!

 
 
Щоб завтра повернувся слух

Приходьте до нас в гості і отримаєте консультацію кращих в Україні фахівців з КІ

Запис на консультацію