Імплант середнього вуха Vibrant Soundbridge

Легкий аудиопроцессор

Amadé BB

Он обрабатывает все внешние звуковые сигналы и передает их на имплант, обеспечивая восприятие всей широты слышимого частотного спектра.

  • Компактные размеры
  • Внешнее магнитное крепление над имплантом
  • Ухо остается открытым, а сам процессор можно скрывать волосами
  • Имеет три программных режима под разные виды акустической обстановки
  • Простота управления

Слуховой имплант

VORP 502x и FMT

В основу импланта входят два конструкционных элемента: VORP 502x – вибрационный протез, который обрабатывает поступивший сигнал и FMT – преобразователь акустического сигнала в колебания, который обработанные механические колебания передает на структурные элементы средней части слуховой системы.

  • располагается в среднем ухе
  • имеет точечную фиксацию, не влияя на развитие черепа – отлично подходит даже в детском возрасте
  • обеспечивает восприятие звуков даже в высокочастотном слуховом диапазоне
  • стимулирует структурную часть среднего уха механическими колебаниями, обеспечивая передачу и восприятие звуковой информации пациентом
Triformance - потрійна технологія від MED-EL
Три унікальні технології працюють спільно, щоб в повному обсязі розкрити слуховий потенціал користувача кохлеарного імпланта.

Комбінація технологій FineHearing (почути всі деталі звуку), Structure Preservation (збереження нервових структур равлики) і Complete Cochlear Coverage (стимуляція по всій довжині равлики) дозволяє чути всю широту звуків.

Кохлеарні імпланти від MED-EL за допомогою довгої, гнучкою матриці електродів стимулюють всі неактивні нервові закінчення в равлику, зберігаючи її ніжні слухові структури. Таким чином, в процесі сприйняття звуків беруть участь всі активні елементи слухового апарату.

Такого роду стимуляція покращує сприйняття мови і музики, як в тихій, так і шумному середовищі.

FineHearing™

Технологія FineHearing дозволяє користувачам КІ чути звуки в широкому звуковому діапазоні з 250 унікальними частотами. Пацієнт чує і розрізняє різні звуки в звичній і галасливій обстановці.

Structure Preservation

Кохлеарні імпланти MED-EL спрямовані на збереження структури равлики. Багато людей з приглухуватістю все ще можуть чути деякі низькочастотні звуки, тому гнучкі електроди вводяться дуже дбайливо, зберігаючи залишковий слух.

Complete Cochlear Coverage

ССС - стимуляція нервових закінчень по всьому равлику за допомогою довгого, гнучкого електрода. Ця технологія дозволяє користувачеві КІ чути звуки і розрізняти схожі звуки в різних частотних діапазонах, як це відбувається у людей без порушень слуху.

Кому підійде такий імплант?

Система Medel Vibrant Soundbridge поверне повноту життя зі звуками, якщо у вас або вашої дитини такий діагноз:

  • легка і виражена сенсоневральна приглухуватість
  • кондуктивна приглухуватість
  • змішана приглухуватість
  • хронічна приглухуватість після операції на средньому вухі
  • у випадках, коли ви не можете носити слуховий апарат через зовнішнього отиту

КІ Vibrant Soundbridge - єдина система з однокрапковою фіксацією імпланта, яка підходить дорослим і дітям

Чому система ефективна у випадках, коли слухові апарати безсилі

КІ Vibrant Soundbridge - це акустична система імплантації середнього вуха, яка не посилює звук, як це роблять апарати для слуху.

Такий кохлеарний імплант влаштований зовсім по-іншому: всі звукові сигнали, які оточують вас, уловлюються звуковим процесором і перетворюються імплантом в механічні коливання.

Від нього ці коливання передаються в середнє вухо. В результаті ви чуєте навіть звуки високочастотного спектра, які не можливо було б чути навіть з найкращим слуховим апаратом.

Слуховий імплант Medel Vibrant Soundbridge - прямий шлях до кращого слуху

Це найуспішніший в світі імплант середнього вуха, який допомагає повернути слух людям з сенсоневральною приглухуватістю в легкій і вираженій формі, а також людям з приглухуватістю кондуктивного і змішаного типу.

Як працює?

Как работает имплант вибрант саундбридж

Барабанна перетинка, молоточок, ковадло і стремінце - всі вони утворюють частину слухової системи, яку ми знаємо, як середнє вухо. Його головне завдання

перетворювати звукові коливання, які ми чуємо, в коливання рідини у внутрішньому вусі.

Коли з якихось причин звукові хвилі не доходять до середнього вуха (наприклад, зовнішній отит) або елементи середнього вуха НЕ перетворять звукові коливання в коливання рідини, допомагає імплант середнього вуха Vibrant Medel SoundBridge.

Він задіяний безпосередньо в механічному процесі сприйняття звуку. Завдяки імпланту і тонкому електроду FMT, який фіксуються на одній з кісточок (або круглому вікні), природний акустичний сигнал посилюється і стимулює нановібраціі. Після цього коливання природно передаються на равлика. За рахунок того, що FTM працює в широкому частотному діапазоні, ви чуєте звуки природно і розбірливо, в тому числі і мову.

Сам імплант ховається під шкірою в результаті невеликої хірургічної операції (триває приблизно 2 години). Аудіопроцесор підключається і настроюється через 8 тижнів після цього. Чи підходить вам така система, і де можна виконати процедуру імплантації дізнавайтеся в нашому центрі на консультації. Для цього запишіться на прийом заздалегідь.

 

Истории наших клиентов
Приходько Диана
1 12 лет, Днепропетровск
Имплант:

1 Диана учится в общеобразовательной школе. Она общительная девочка, у нее много друзей. Помимо музыки увлекается рисованием, декоративно-прикладным искусством, занимается в киностудии "Веснянка". И музыкальные пристрастия у нее самые разнообразные - от классики до рока.

1 Диана на музыкальном конкурсе

1 Родители Дианы - глухие, поэтому в нашей семье были готовы к рождению ребенка с проблемами слуха. Но до года всем казалось, что девочка реагирует на звуки.
На обследование решились уже после года, уж очень боялись услышать диагноз. Вердикт врачей: "Двусторонняя нейросенсорная тугоухость IV степени". И почти сразу же случайно узнали о том, что у нас, в Днепропетровске, доктор В.В.Березнюк делает операции по кохлеарной имплантации, и детки после такой операции почти не отличаются от здоровых, слышащих детей. Встали на очередь. А уже 20.12.2006 года (Диане было 2 годика) и Дианочке сделали такую операцию.
Через несколько недель подключили процессор. И вот ребенок после двух лет полнейшей тишины вдруг попал в мир звуков. Девочка училась слышать, слушать, различать и понимать звуки, которые ее окружают. Занимались с сурдопедагогом, занимались сами, много говорили, объясняли. Буквально с первых дней перед сном пели Диане колыбельные песенки, часто ставили диск с записями классической музыки (Чайковский, Шопен, Бетховен, Бах...).
Занятия музыкой посоветовала нам в КНИИ отоларингологии Н.В.Шепеленко. Рекомендовано было заняться вокалом. Но специалисты, к которым мы обращались отказывали по разным причинам. Наконец, с Дианой согласилась позаниматься преподаватель по классу скрипки Кузьменко В.В. Самым тяжелым был первый год. Девочка привыкла засыпать под классическую музыку, и буквально с первых звуков скрипки начинала зевать, а под конец урока могла и заснуть прямо в классе. Постепенно Диане понравилась игра на скрипочке - она научилась играть красивые мелодии, научилась слушать и понимать музыку. Ходили и сейчас ходим с ней в филармонию и театры города
Благодаря игре на скрипке Диана участвует не только в школьных и городских музыкальных фестивалях, но и стала победителем в своей номинации на республиканском фестивале "Квітка надії" в 2014 году. Два года подряд она, пройдя заочный отбор, становилась участницей международного фестиваля "Ритмы улитки" в Варшаве. А в сентябре 2016 года стала лауреатом фестиваля "Волшебная симфония" в С.Петербурге. Благодаря этим праздникам музыки у Дианы появилось много друзей в разных странах.
У Дианы есть младшая сестричка, Инесса. Она тоже родилась с тяжелой патологией слуха. Так же, как и старшую сестру, ее прооперировали в Днепропетровске. Сейчас ей 6 лет, и она тоже пошла заниматься в музыкальную школу по классу скрипки. Диана для нее непререкаемый авторитет. Ну, а Диана, в свою очередь, во всем помогает и опекает младшую сестренку
С уважением, Е. М. Зыкина, бабушка Дианы.

Читать всеСвернуть
Дарина Бобровницкая
9 лет, Ровно
Имплант:

Хочу поділитися з Вами історією своєї донечки Даринки. Народилась Даринка цілком здоровою дитиною. Розвивалась і росла, все було добре. Але коли їй виповнився 1 рік захворіла на отит.

Хворобу ми подолали, але стали помічати, що Даринка якось не так реагує на звуки. Пішли до лікаря лора. Звучали різні діагнози : «Не її ім`я, не підходить їй»«Вона ще маленька»«Все у вас добре, не придумуйте собі болячок». Даринка росла, але ми бачили, що вона не реагує на звуки. Поїхали ми до сурдолога, який нас обстежив, сказав, що справи погані і направив в Київ до інституту отоларингології. 

Прийняла нас І.Ф.Срібняк. Там Дарину обстежили. Зробили КСВП. І вердикт лікарів був для нас шокуючим «глухота» (сенсоневральна втрата слуху). Все, що далі говорила лікар пам`ятаю як в тумані. «Глухота ваша не лікується. Купуйте СА і ставайте на державну чергу на імплант. Черга велика, але це єдиний шанс для вашої дитини». Їдучи додому передумала багато чого. Думки різні, а основна, що робити? Дитині 1рік і 3 місяці, а вона не чує і це на все життя. Що то за імплантація? Вже дома перечитали масу інформації.

Купили СА, але цього мало треба займатись з дитиною.

А як? Куди йти ? Кого питати? І почались наші пошуки. Фахівці кажуть, що ще маленька, приходьте в 3 роки. Інформацію шукали в інтернеті, радились з батьками, в кого такі діти. Відвідали багато семінарів. І ось перші довгоочікувані слова «ма-ма, ба, бах,тай". Так потихеньку ми йшли до своєї мети - навчити Дарину чути і говорити.

На державну чергу по імплантації ми і не надіялися, бо знали, що такі операції в нас в Україні роблять дуже мало. Але коли Дарині виповнилось 3 роки прийшов лист з інституту отоларингології в якому нас з Даринкою запрошували приїхати до Києва на комісію, що до вживлення їй кохлеарного імпланта фірми MED-EL. Але так як Даринка хворіла операцію довелось перенести. Приїхавши знову до Києва, лікарі дали добро на операцію. І ось 2 грудня 2010 року Дарусю прооперували.

Тривала операція 1 годину 40 хвилин, а оперував професор В.О. Шкорботук. Все пройшло добре. Через місяць, коли шви загоїлись нам імплант підключили. Нам пояснили і показали як треба займатись з Даринкою. Кожні 2-3 місяці ми їздили до Києва на настройки і заняття. Настройки проводила Шепеленко Н.В.

Ще до операції Даринка ходила в звичайний садочок, в реабілітаційний центр до логопеда і в обласну лікарню на заняття до сурдопедагога. А також займались ми вдома. Перші 1,5 роки реабілітації були дуже тяжкими. Щоденні заняття, стомлювались і ми, і Дарина. А одного разу коли ми були на настройці в Кінд-інтерслух (заняття в Києві) у Глазунової С.С. вона порадила спробувати музичну реабілітацію.

Приїхавши додому ми так і зробили, адже в нашому реабілітаційному центрі є музична реабілітація. Проводить її педагог-організатор Улезько Т.Ф., яка ще організувала клуб «Крок» для дітей з обмеженими можливостями. Де діти мають можливість виступати на сцені, показувати свої таланти. І так наша музична реабілітація перейшла в уроки музики на фортепіано. Мова та пам`ять у Дарини стала набагато кращою.

В 6 років і 10 місяців Даринка пішла в школу. Не в інтернат, куди нас всі відправляли бачивши діагноз, а в звичайну школу по місцю проживання. Взяли нас туди не з першого разу, мені довелось доводити, що Даринка може вчитись у звичайному класі. Зараз Дарусі майже 9 років, вона ходить до 3-го класу. Вчиться на відмінно. Продовжує займатися музикою та танцями. Хоче навчитися плавати.

І наші труди, заняття дають свої плоди. Даринка виступає на сцені нашого театру разом із дітками клубу «Крок».
Цього року Даринку відібрали для участі у 2 міжнародному музичному фестивалі для дітей і дорослих з порушенням слуху «Відлуння в мушлі», який відбувся 11-14 липня в м. Варшава. Дарині подобається виступати на сцені. Вона активна, наполеглива. Ми дуже вдячні вчителям, реабілітологам, всім хто нам допомагає у подоланні наших негараздів. І радимо всім батькам, які опинилися в подібній ситуації не складати рук. Адже на сьогоднішній день завдяки новим технологіям глухоту можна подолати.

Дарина на музыкальном конкурсе

Мене звати Бобровницька Дарина. Я живу у місті Рівне. Скоро мені виповниться 9 років. Так сталося, що коли я була маленька, після хвороби  втратила слух. Але зараз я чую завдяки кохлеарному імпланту. З імплантом я живу вже майже 6 років. Навчаюсь в школі у 3 класі. Займаюсь музикою, танцями. Цього літа я їздила з татом і мамою у Варшаву на музичний фестиваль. Там я виступала на сцені разом з такими ж дітьми і дорослими. Також  виступаю дома в місті Рівне із своїми друзями з клубу «Крок». Ми показуємо театралізовані вистави для особливих діток. Завдяки імпланту я чую. Чую як співає пташка,шумить вітер, тече вода, їде машина. Я можу жити звичайним життям, як всі діти.

Читать всеСвернуть
Данилов Даниил
Имплант:

Во время беременности мама каждый день играла красивую музыку своему будущему ребёнку. Ребёнок родился раньше срока, и на третьи сутки жизни перенёс длительную клиническую смерть.После того, как малыш вышел из комы, мама обнаружила глухоту. Как только Дане одели слуховой аппарат в 8 месяцев,он начал с удовольствием стучать по клавишам, а после подключения импланта в 2 года, его «игра» стала более осмысленной. В 6 лет поступил в музыкальную школу по классу фортепиано, а вскоре, услышав скрипку, стал проситься учить его и игре на скрипке. Сейчас играет на обоих инструментах по программе музыкальной школы. Слава Богу за всё!

 

Даниил за игрой на скрипке

Если быть честным, то играть на фортепьяно Даня не очень любит. Ему больше нравится играть на скрипке. Но он очень любит маму, которая  любит играть на фортепьяно и очень хотела-бы, чтобы кто-то из её 4х детей играл. Старшие дети, к сожалению, не хотели заниматься музыкой, поэтому вся надежда была на младшего. Даниил начал «играть» на пианино с раннего детства, ещё до имплантации, в слуховых аппаратах  с 9-10 месяцев. Любил барабанить поклавишам, играть на игрушечных инструментах: металлофоне, барабане, трещётках, дудочках и т.д. Мама часто играла ему, он слушал с интересом. В музыкальную школу пошёл с 6 -ти лет по классу фортепиано, а с 8 ми лет попросил дополнительный инструмент - скрипку. Но основной инструмент-пианино, потому что на нём играет и мама, она очень хотела, чтобы кто-то из её 4-х детей занимался музыкой, таким ребёнком стал Даниил. Он любит играть быстрые, весёлые пьесы-польки, народные, шуточные. Но слушать любит спокойную, романтическую музыку.

Читать всеСвернуть
Дарина Бобровницкая
Папа Данила
3 главных свойства имплантов среднего уха
Решение, когда слуховые аппараты малоэффективны

У разі, коли використання апаратів для слуху або неможливо, або малоефективно, система Vibrant Soundbridge стає ідеальним рішенням. Вона не тільки дозволяє чути звуки повноцінно, але і підходить для людей з хронічними запаленнями слухового проходу.

Вы всегда будете пользоваться новыми технологиями

Імплант завжди буде сумісний з новими зовнішніми акустичними процесорами, тому через роки після імплантації ви можете змінювати лише зовнішній аудіопроцесор і користуватися новими поліпшеними можливостями для повноти сприйняття звуків.

Технология для взрослых и детей, проверенная временем

Вже більше 20-ти років система Vibrant Soundbridge допомагає чути краще тисячам людей, відкриваючи всю широту сприйняття звуків. Унікальність точкової фіксації імпланта дозволяє встановлювати систему навіть дітям. Так, як система не впливає на розвиток і ріст кісток черепа, дитина на рівні з однолітками дорослішає, вчиться і вивчає світ, в тому числі і за допомогою звуків.