Внутриушной слуховой аппарат серии elia

У всіх слухових апаратах elia стоїть потужний цифровий процесор Storm. Він забезпечує стабільну роботу пристрою і реалістичне сприйняття звуків. Мінімальне споживання енергії дозволяє використовувати слухові апарати довгий час без заміни акумулятора.

Улучшенное восприятие звуков
Storm

Платформа для цифрового процессора обработки сигналов. Исключительная вычислительная мощность, низкое энергопотребление, высококачественные аудиоалгоритмы для максимального качества звука.

Sound Dynamix

Программное решение, которое в автоматическом режиме подстраивает аппарат для лучшего восприятия звуков, в зависимости от внешних условий (прослушивание музыки, шум, разговор в шуме или тишине).

AutoPhone

Автоматическое подключение слухового аппарата к мобильному телефону для улучшенного восприятия речи собеседника во время разговора.

Микрофонные технологии
Адаптивный направленный микрофон

Позволяет распознавать звуки на открытом воздухе. Обеспечивает стабильное качество звучания без искажений. Специальные настройки идентифицируют речь, выделяя ее из шума.

Всенаправленный микрофон

Чувствителен к сигналам, идущим со всех направлений. Улавливает максимальное количество пространственных звуков. 

Функции обеспечения комфорта
Адаптивное подавление шума

Позволяет слышать речь собеседника в общественных местах. Функция активизируется автоматически – когда шум достигает такого уровня, что понимание одного человека в толпе становиться невозможным.

Адаптивное подавление обратной связи

Эта функция блокирует нежелательные встречные звуки, улучшая качество звучания слухового аппарата.

Шумоподавление (Squelch)

Улучшает разборчивость речи при минимальном фоновом шуме. Искренний детский смех, звуки органа в храме, мурлыканье кошки – все это вы услышите четко и точно.

Подавление шума и моделирование реальных звуков
MySound!

Моделирует звуки в реальном времени, подавляет шум и выделяет при этом полезные сигналы, направляет микрофон для лучшего восприятия звуков. К примеру, на фоне уличного шума велосипедный звонок будет слышен более отчетливо.

Модуль настройки
Data Logging

Программа, которая запоминает все настройки, заданные ранее пациентом. Это поможет специалисту правильно настроить слуховой аппарат.

Исключительное удобство для пользователя
Опция TRT

Модуль избавляет от хронического шума в ушах и исправляет нарушенную акустическую систему.

Многофункциональный переключатель

Можно использовать в качестве регулятора громкости или удобной кнопки управления.

Маленький корпус - великі можливості
Мініатюрні слухові апарати Elia це ідеальний баланс функціональності і естетики. Вони адаптовані під відтінки шкіри і волосся, тому невидимі за вухом і зручні в носінні.

8 каналів WDRS +, 16 смуг дозволяють аналізувати навколишнє оточення і автоматично регулюють налаштування в слухових апаратах, максимально наближаючи їх до реального життя.

Спілкуйтеся вільно і впевнено!

Завдяки слуховому апарату elia, ви зможете повернутися в життя, наповнене дитячим сміхом, шелестом листя і душевних бесід. Відчуйте заново радість спілкування з дорогими вам людьми.

Внутрішньовушні слухові апарати elia Audifon - реальний спосіб чути краще без зайвого клопоту. Це одні з кращих систем від німецького виробника слухових систем Audifon. Робота апарату зведена до граничного автоматизму - ви просто носите апарат, а він в режимі автоматичного відгуку на акустичні ситуації самоналаштовується (наскільки це реально), щоб в конкретних умовах ви чули максимально голосно, чітко і розбірливо.

Оперативна обробка сигналів

В системі задіяний суперпроцесор DSP Storm виробництва Audifon. За рахунок поліпшених складних алгоритмів обробки акустичних сигналів він дозволяє детально чути в реальному часі і працювати при цьому в режимі зниженого енергоспоживання. Ви чуєте детально і точно більш тривалий час без заміни елементів живлення. Хочете внутрішньовушний слуховий апарат купити в Україні - Київ, вулиця Зоологічна 5-А - ласкаво просимо в КІНД ІНТЕРСЛУХ.

Непомітно іншим, комфортно вам

Моделі пристроїв серії Elia випускаються в 12 різних корпусах, конструктивно і опціонально різноманітних. Їх розробили так, щоб кожна людина з порушенням слуху відчувала себе комфортно кожен день, користуючись системою Audifon. Внутрішньовушні, завушні в різних стилях і з різним набором функціональних рішень дозволяють вибрати модель під ваш спосіб життя, в тому числі і гіперактивний.

Автоадаптація під звукову обстановку

Регулювати вручну гучність і чіткість звуку під режими «вулиця», «бесіда» або «перегляд телевізора» тепер не потрібно. Все це апарат робить сам - пристрій має 4 програмних режими, які активуються в залежності від умов. Більшість моделей лінійки elia мають т-котушку, яка дозволяє спілкуватися по телефону, задіявши внутрішній слуховий апарат, а також функцію «Телефонний дзвінок». А це суттєво полегшує спілкування по телефону.

А також програмовані режими роботи:

  • перемикач програм;
  • точки перемикання програм;
  • індикатор низького заряду батареї.

Максимальна невидимість

Завушні моделі виробляються в різних кольорах, як і внутрішньоканальні слухові апарати - ціна при цьому не змінюється. Внутрішньовушні апарати повторюють основні три відтінки кольору шкіри, а завушні - різноманіття кольорів волосся. Тому носити апарат ще більш комфортно, якщо власник апарата соромиться, що на неї звертають увагу. Вона зливається із кольором  волосся або кольором шкіри і практично непомітна. Ви будете чути набагато краще і зможете відчувати себе комфортно.

Дізнавайтеся більше про апарати для поліпшення слуху Audifon у фахівців КІНД ІНТЕРСЛУХ і починайте нове життя в повноцінному світі звуків вже сьогодні. Записуйтеся до нас на безкоштовну консультацію та аудіометрію і дізнайтеся, які апарати допоможуть вам чути не просто краще, а набагато краще.

Зробіть перший крок зараз!
Щоб завтра повернувся слух
Приходьте до нас в гості і отримаєте консультацію кращих фахівців в Україні
Запис на консультацію