Налаштування слухового апарату

Ви зважилися на слуховий апарат. Це ваше особистий безстроковий квиток в повноцінний світ звуків. Але перед цим потрібно пройти один з найважливіших етапів - налаштування. Саме цей процес визначає, наскільки комфортно і розбірливо ви будете чути в майбутньому.

Її проводять у нашому центрі Кінд ІНТЕРСЛУХ на вул. Зоологічній 3-Я. Можливо, знадобиться кілька сеансів, щоб налаштувати слуховий апарат. А також перенашаштування, через час, якщо слух з часом буде слабшати. Про всі нюанси розповідаємо на консультації.

З чого починаємо

Профессиональная настройка слуховых аппаратов в Киеве

Перед тим, як рекомендувати вам слуховий апарат Audifon, обов'язково проводимо аудіометричне обстеження. Складаємо карту вашого слуху для кожного слуху - аудіограму. Вона дозволяє визначити відхилення чутності звуків від норми. Вона як раз і знадобиться нашому аудиолога при налаштуванні слухового апарату.

Перший сеанс: приготуйтеся слухати

За результатами аудіометричного обстеження аудіолог налаштовує слуховий апарат. Варто відзначити, що чути звуки через апарат спочатку буде трохи незвично. Джерела звуків, які вловлює пристрій, потрібно буде навчитися визначати заново, визначати, хто із співрозмовників говорити при груповому розмові.

Це, як змінити один автомобіль на інший - потрібно «притертися до нього», навчитися сприймати звуки трохи інакше. Аудіолог попросить вас поговорити, чи зручно вам слухати себе і чути інших. У перші кілька тижнів рекомендуємо бувати в різних ситуаціях на вулиці, вдома, в транспорті. Це допоможе вам зрозуміти, зручно або незручно чути.

Що робимо далі

На наступних сеансах виконується настройка слухових апаратів в умовах шуму, розмови в групі людей, для прослуховування аудіозаписів і перегляду телевізора.

Всі апарати, які рекомендуємо до установки і налаштовуємо, виробництва німецької компанії Audifon. Вони оснащені рядом технологій, які дозволяють системі адаптуватися під шумову обстановку і налаштовувати звук для максимально розбірливого сприйняття виходячи з звукових умов, а також технологію ідентифікації мови.

Повторний сеанс і повторне налаштування: а чи потрібно?

Можливо, повторне налаштування буде потрібне не одразу. Ви будете ходити з налаштованим апаратом деякий час і добре чути. Але, так як з часом слух може слабшати або поліпшуватися, рано чи пізно потрібно буде переналаштувати апарат. Спеціаліст нашої клініки Подрегулируйте його так, щоб ви сприймали звуки максимально комфортно.

Чекаємо вас на консультацію, обстеження в Кінд ІНТЕРСЛУХ! Ми повернемо вас в світ звуків, ви будете чути краще, чіткіше і знову відчуєте всю красу спілкування з близькими.