Настройка и обновление

Установка слухового імпланта - це лише половина шляху до компенсації слуху. Щоб вам було комфортно сприймати навколишні звуки, фахівці Кінд ІНТЕРСЛУХ налаштовують зовнішній аудіопроцесор конкретно під вас. У перший рік після операції необхідні 5-7 сеансів налаштування і заняття із сурдопедагогом.

Виконуємо перші 3 сеанси налаштування безкоштовно

Настройка и обновление
Установка слухового импланта

Поступово підвищуючи рівні стимуляції, ми створюємо оптимальне налаштуванян аудіпроцесора для максимально ефективного і комфортного сприйняття звуку. Ви поступово звикнете до слухових відчуттів і будете мати повноцінний слух.

Оновлення аудіопроцесора

Обновление аудиопроцессора

Навіть через кілька років після установки імпланта ви можете вибрати новий зовнішній аудіопроцесор MED-EL з розширеними можливостями. Всі слухові імпланти компанії розроблені з урахуванням майбутніх технологій і сумісні з новими розробками.

Вибирайте більш нові моделі звукових процесорів на нашому сайті і приходьте до нас в Кінд ІНТЕРСЛУХ на «тест-драйв» нових моделей і налаштування. Отримуйте нові можливості від новатора в світі слухової імплантації MED-EL і живіть світом звуків повноцінно.