RONDO 2

Моноблочний аудіопроцесор RONDO 2 - це превосходній вибір для тих хто віддає перевагу простоті і комфорт.

Аудіопроцесор RONDO 2 призначений для використання в звичайних повсякденних умовах (вдома, на роботі, на вулиці і т. Д.) І підходить пацієнтам будь-якого віку. Моноблочний дизайн надає витонченості і в той же час спрощує використання процесора. Більше не потрібно думати про додаткові блоках і проводах, тепер все це в одному компактному корпусі.

Легкий у зверненні: активація однією кнопкою і безконтактне управління. Тонку і легку модель зручно носити навіть з окулярами і можна без праці приховати під волоссям. Вбудована акумуляторна літій-іонна батарея забезпечує заряд на весь день (до 18 годин).

У RONDO 2 використовується технологія Qi для бездротової зарядки вбудованої літій-іонної батареї. Це означає, що вам більше не доведеться возитися з розбиранням аудіопроцесора для заміни батарей. RONDO 2 неймовірно простий в експлуатації, особливо для користувачів з обмеженими моторними функціями.

Просто помістіть RONDO 2 на зарядний пристрій, і він почне заряджатися. Чотирьох годин достатньо, щоб зарядити батарею на весь день. При використанні міні-батареї також можливо резервне живлення RONDO 2 безпосередньо від батареї типу ААА.

RONDO 2 використовує перевірену комбінацію автоматичного управління звуком і унікальної технології імплантації MED-EL, щоб забезпечити більш природне якість звуку для більш приємного прослуховування.

Завдяки вбудованій теле-котушці аудіопроцесор легко підключити до індукційної петлі з Bluetooth.

RONDO 2 має пило- та вологозахист по стандарту IP54, а при використанні чохла WaterWear - повністю водонепроникний.

Для RONDO 2 також доступні змінні кришки різних кольорів, дизайнів і під різні типи волосся, що дозволяє урізноманітнити зовнішній вигляд аудіопроцесора або замаскувати його.

RONDO 2 неймовірно простий в експлуатації, і тому ідеальний для всіх, кому потрібен аудіопроцесор, що поєднує в собі стильний дизайн і легкість у використанні.

 

 

 

Фото
Промоописание

Легкий аудіопроцесор